Wczytywanie
Czeka jeszcze tylko 15 zestawów, a do końca promocji pozostało:


Tylko teraz ponad 600 zł upustu i do tego dowóz za darmo w Łodzi i Warszawie!


U nas nie trzeba liczyć procentów, dajemy konkretne promocje :) Tylko w ten weekend upusty ponad 600 zł!

zamówienie 10 dni = oszczędzasz ponad 100 zł !

zamówienie 20 dni = oszczędzasz ponad 300 zł !

zamówienie 30 dni = oszczędzasz ponad 600 zł !

Nieprzekonany? Zamów dzień testowy ze zniżką 30% i przekonaj się, że można zjeść dobrze i tanio ;)


>> Zamów teraz! <<

Zobacz PROMOCYJNY cennik


Tylko w Łodzi i okolicach: przy zamówieniu od 20 dni wybierz płatność gotówką kurierowi przy odbiorze, odejmiemy dodatkowe 5% od ceny diety!

>> Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie zamówienia w terminie do 3 dni od jego złożenia <<Apetyt na zdrowie, czyli jak chudnąć z głową
Apetyt na zdrowie, czyli jak chudnąć z głową
25 lip 2018

Apetyt na zdrowie, czyli jak chudnąć z głową

Nowy rok to czas na zmiany. Wielu z nas postanawia sobie: „W tym roku schudnę”. Często jednak nasze ambitne plany szybko weryfikuje demotywująca codzienność łączenia pracy z gotowaniem i ćwiczeniami. W efekcie noworoczne marzenia o smukłej sylwetce po miesiącu z powrotem zamieniają się w nieregularne posiłki, małą ilość ruchu i złą jakość snu. Ale spokojnie, wcale tak nie musi być. Z Łódzkim Pudełkiem zgubisz zbędne kilogramy, zjesz smacznie i zdrowo a, co najważniejsze, nie stracisz czasu na gotowanie!

Chcesz schudnąć? Idź spać!

Aby Twoja dieta miała sens, musisz się wysypiać. I to co najmniej 7-8 godzin dziennie. Codziennie. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się zauważyć, że gdy jesteś niewyspany, mógłbyś zjeść lodówkę w całości, a i tak ciągle masz ochotę coś przekąsić. Nieregularny lub zaburzony sen powoduje, że nasz organizm szaleje i zaczyna nieprawidłowo produkować hormony apetytu. I przez to czujemy głód nawet zaraz po posiłku.

Wyginaj śmiało ciało!

Nie musisz wylewać siódmych potów, aby zadbać o zgrabną sylwetkę. Wystarczy regularny ruch minimum trzy raz w tygodniu. Forma dowolna. Możesz zapisać się na siłownię, biegać, jeździć na rowerze lub ćwiczyć w domu. Wybierz to, co sprawia Ci największą przyjemność. Warto zamienić także windę na schody. Jeśli jeździsz do pracy komunikacją miejską, wysiądź przystanek wcześniej.

To naprawdę działa!

Skomentuj


Wczytywanie komentarzy...

Gdzie wozimy?

Łódź i okolice, Warszawa i okolice