Wczytywanie
Czeka tylko 7 zestawów, a do końca promocji pozostało:


Do końca weekendu: zamów z kodem "Lato50" i zgarnij 50% gratis!


Do wszystkich zamówień od 10 dni z kodem "Lato50" dopiszemy połowę dni gratis! Przykładowo:

zamówienie 10 dni = 5 dodatkowych dni gratis, łącznie 15 dni !

zamówienie 16 dni = 8 dodatkowych dni gratis, łącznie 24 dni !

zamówienie 30 dni = 15 dodatkowych dni gratis, łącznie a 45 dni !

UWAGA: Dni gratis z kodem "Lato50" dopisujemy wyłącznie po opłaceniu zamówienia!


>> Zamów teraz! <<

Tylko w Łodzi i okolicach: przy zamówieniu od 20 dni wybierz płatność gotówką kurierowi przy odbiorze, odejmiemy dodatkowe 5% od ceny diety!

>> Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie zamówienia w terminie do 3 dni od jego złożenia <<Co to jest dieta bezglutenowa?
Co to jest dieta bezglutenowa?
1 lip 2019

Żyjemy w czasach. gdzie promowany jest sport i zdrowe odżywianie w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób decyduje się na aktywność fizyczną i stosowanie przeróżnych diet. Wzorując się na zamieszczonych postach i zdjęciach na Instagramie, Facebooku znanych wszystkim nam celebrytów, znaczna część osób chce utożsamiać się z ich aktywnym stylem życia i zdrowym odżywianiem. W obecnym czasie, trend skierowany jest na dietę bezglutenową, którą czołową aktywistką w promowaniu niej jest m.in Anna Lewandowska. 

 

Z jakich składników składa się dieta bezglutenowa?

Dieta bezglutenowa jak nazwa wskazuje, jest pozbawiona glutenu czyli białka roślinnego, który występuje w nasionach roślin w żyta, jęczmieniu, pszenicy i owiesu. Produkty, które bogate są w gluten to przede wszystkim pieczywo białe i razowe, ciasta, pizze, mięsa i ryby robione w panierce, zupy z makaronem, smażone warzywa, proszki do pieczenia, wypieki bogate w mąkę. Te produkty należy z pewnością odrzucić przy stosowaniu bezglutenowej diety. Powinno się postawić na świeże produkty, bez konserwantów i innych ulepszaczy. Dlatego dieta bezglutenowa nie jest ograniczeniem spożycia produktów tylko eliminacją tych szkodliwych na rzecz zdrowych, które są bogaty w witaminy i minerały.

 

Dla kogo jest dieta bezglutenowa? 

Dieta bezglutenowa jest adresowana do wszystkich, którzy chcieliby wyeliminować gluten ze swojego jadłospisu. Jest ona w głównej mierze skierowana do osób, które nie mogą przyjmować glutenu do swojego organizmu. Osoby chore na celiakie i mające alergie na gluten, też zalecane jest stosowanie tej diety. Dzięki niej odzyskana zostanie możliwość cieszenia się ze smaku potraw bez przykrych konsekwencji. Dieta nie wyklucza także osoby zdrowe, które mają ochotę na zmianie w swoich stylu żywienia i decydują się na pozbycie glutenu ze swoich posiłków w ciągu dnia.

Zapraszamy serdecznie do naszej strony, w którym przedstawiamy przykładowy jadłospis diety bezglutenowej: https://lodzkiepudelko.pl/nasze-diety/dieta-bezglutenowa

Skomentuj


Wczytywanie komentarzy...

Gdzie wozimy?

Łódź i okolice, Warszawa i okolice