Wczytywanie
Czeka tylko 7 zestawów, a do końca promocji pozostało:


Do końca weekendu: zamów z kodem "Lato50" i zgarnij 50% gratis!


Do wszystkich zamówień od 10 dni z kodem "Lato50" dopiszemy połowę dni gratis! Przykładowo:

zamówienie 10 dni = 5 dodatkowych dni gratis, łącznie 15 dni !

zamówienie 16 dni = 8 dodatkowych dni gratis, łącznie 24 dni !

zamówienie 30 dni = 15 dodatkowych dni gratis, łącznie a 45 dni !

UWAGA: Dni gratis z kodem "Lato50" dopisujemy wyłącznie po opłaceniu zamówienia!


>> Zamów teraz! <<

Tylko w Łodzi i okolicach: przy zamówieniu od 20 dni wybierz płatność gotówką kurierowi przy odbiorze, odejmiemy dodatkowe 5% od ceny diety!

>> Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie zamówienia w terminie do 3 dni od jego złożenia <<Nasze wartości

W Łódzkim Pudełku stawiamy na lokalność. Chcemy wspierać lokalne rynki dlatego wszystkie nasze dania opieramy o produkty z gospodarstw z różnych zakątków województwa łódzkiego. Z naszymi dostawcami nawiązujemy długotrwałe relacje dlatego wiemy, jak wytwarzane są produkty, z których przygotowujemy Wasze posiłki. Zawsze mamy pewność, że są ekologiczne, nie zawierają konserwantów i sztucznych dodatków.

Produkty „z pierwszej ręki” to również gwarancja świeżości i smaku, a przecież tylko na wysokiej jakości produktach można tworzyć zdrową i smaczną kuchnię.

Lokalni dostawcy

Naszym priorytetem jest jakość. Przygotowując dania do Waszych pudełek nie korzystamy z wysoko przetworzonych półproduktów naszpikowanych chemicznymi „E”, lecz ze świeżych składników od lokalnych dostawców, które niemal codziennie trafiają do naszej spiżarni.

By nasze dania były zdrowe i pełnowartościowe zastępujemy „zwyczajne” składniki takimi, które mają więcej witamin, minerałów, mają niższy indeks glikemiczny, czy niższą zawartość tłuszczu. Dbamy również o to, by dania, które opuszczają naszą kuchnię były pełne smaku i estetyczne. W końcu je się również oczami.

Wysoka jakość

Nasz szef kuchni dokłada wszelkich starań, by dania które dla Was przygotowujemy były nie tylko zdrowe i zbilansowane, ale również pełne smaku. Dlatego stosujemy szeroką gamę wysokiej jakości przypraw, aromatycznych ziół i ich mieszanek. Nasze dania są aromatyczne i mają unikalny, wyrazisty smak. Nie wyobrażamy sobie sytuacji gdzie trzeba wybierać między zdrowiem i efektami diety, a smakiem i przyjemnością z jedzenia. Jedzenie ma przede wszystkim smakować!

Pełnia smaku

Dlaczego My?

Naturalne produkty

stawiamy na świeże dostawy od lokalnych dostawców

Szeroki wybór diet

9 różnych jadłospisów, by jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb

Żyj zdrowo

Wygoda

5 zbilansowanych dań codziennie o wybranej godzinie pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Elastyczność

w każdej chwili możesz zawiesić dietę w wybranym terminie i wrócić do niej po przerwie.

Nasz zespół

Dietetyk
Dietetyk

Dba by to, co jecie było zdrowe i pełnowartościowe

O wszystkie nasze potrawy, dba doświadczony dietetyk, który pilnuje aby zarówno kaloryczność, jak i składniki odpowiadały wybranym wariantom Państwa diety.

Nasi kucharze

Zgrany team, specjaliści od zdrowego gotowania

Nasz kucharze uzupełniają się wiedzą, doświadczeniem oraz upodobaniami. Nasz szef kuchni ma za sobą już ponad 20 lat stażu. 6 lat spędził we Francji podpatrując kulinarnych mistrzów. Uwielbia wyraziste smaki i naturalne przyprawy, których chętnie używa doprawiając swoje dania. Michał - to mistrz dań wege. Roślinne specjały spod jego ręki są tak perfekcyjnie doprawione, że cenią je nawet zatwardziali mięsożercy. Marcin to mistrz dekoracji potraw. Stawia przysłowiową "kropkę nad i" dzięki czemu nasze potrawy najpierw je się oczami.

Nasi kucharze
Lokalni dostawcy
Lokalni dostawcy

Dostarczają nam świeże, aromatyczne produkty

Nie byłoby naszych pysznych dań gdyby nie dostawcy, dzięki którym nasza spiżarnia zapełnia się świeżymi, aromatycznymi produktami. Dlatego są tak ważną częścią naszego zespołu. Stawiamy na lokalnych producentów z województwa łódzkiego, rolników i hodowców będących specjalistami w swoim fachu oraz na certyfikowane gospodarstwa ekologiczne. Wspieramy lokalny rynek, a dzięki temu, że dostawcy mają swoje siedziby blisko nas, niemal codziennie możemy otrzymywać dostawy świeżych, aromatycznych produktów i kontrolować jakość ich produkcji na wszystkich etapach.  

Gdzie wozimy?

Łódź i okolice, Warszawa i okolice