Dieta z dowozem na terenie Warszawy

Czy wiesz, że pierwszym krokiem do dobrego samopoczucia, większej ilości energii i lepszego skupienia jest właśnie zdrowa, zbilansowana dieta, bogata w świeże, nieprzetworzone produkty? My o tym wiemy, dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją – postaw na nasz catering dietetyczny, a my zapewnimy Ci 5 pełnowartościowych, urozmaiconych posiłków dziennie oddając Ci czas, który możesz wykorzystać na swoje pasje, naukę czy spotkania z rodziną i znajomymi. 

 
catering dietetyczny warszawa

Catering dietetyczny w formie pudełek do świetna alternatywa

Łódzkie Pudełko to coś więcej niż posiłek podany w plastikowym opakowaniu. Dla nas liczy się to, co jest w środku stylowego pudełka, które każdy z naszych klientów dostaje pod drzwi codziennie rano o wybranej przez siebie godzinie.

Łódzkie Pudełko to lokalne produkty i aromatyczne przyprawy, kupowane w ulubionych miejscach naszych kucharzy, którzy razem tworzą wspaniałe potrawy z różnych zakątków świata. 

Łódzkie Pudełko to zdrowie, sezonowe składniki i zrównoważone jadłospisy dopasowane do pory roku, o co dba nasz dietetyk. W lato stawiamy na lżejszą dietę wykorzystując jeszcze więcej dostępnych owoców i warzyw a w zimę staramy się zawrzeć jak najwięcej witaminy D i C w posiłkach żeby dbać o Waszą odporność.

Łódzkie Pudełko to wygoda, ponieważ w naszym menu nie brakuje smoothie czy świeżych soków nasyconych antyoksydantami, które świetnie się nadają dla osób żyjących w dużych miastach – dzięki temu możesz zjeść swój posiłek w metrze, pociągu czy samochodzie. Dzięki opcji OfficeBox dostajesz 3 posiłki, które możesz zjeść w pracy.

 

W ofercie ofercie naszej firmy cateringowej na terenie Warszawy znajdziesz:

  • Dietę odchudzającą, czyli sycące posiłki pełne smaku, o obniżonej zawartości kalorycznej. Nikt nie oczekuje, że zrezygnujesz ze swoich ulubionych smaków, trzeba to po prostu zrobić z głową!
  • Dietę zbilansowaną, czyli idealne wywarzenie składników, dla tych, którzy po prostu chcą żyć zdrowo,
  • Dietę wegetariańską,
  • Dietę wegetariańską z rybami,
  • Dietę bezglutenową, 
  • Dietę bez laktozy, 
  • Dietę bezglutenową oraz bezlaktozową,
  • OfficeBox, czyli idealna opcja do szkoły czy pracy, składająca się z 3 wybranych posiłków,
  • Dietę indywidualną, jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz w powyższych opcjach.