Dieta z dowozem na terenie Warszawy

Czy wiesz, że pierwszym krokiem do dobrego samopoczucia, większej ilości energii i lepszego skupienia jest właśnie zdrowa, zbilansowana dieta, bogata w świeże, nieprzetworzone produkty? My o tym wiemy, dlatego wychodzimy do Ciebie z propozycją – postaw na nasz catering dietetyczny, a my zapewnimy Ci 5 pełnowartościowych, urozmaiconych posiłków dziennie oddając Ci czas, który możesz wykorzystać na swoje pasje, naukę czy spotkania z rodziną i znajomymi. 

 
catering dietetyczny warszawa

Catering dietetyczny w formie pudełek do świetna alternatywa

Łódzkie Pudełko to coś więcej niż posiłek podany w plastikowym opakowaniu. Dla nas liczy się to, co jest w środku stylowego pudełka, które każdy z naszych klientów dostaje pod drzwi codziennie rano o wybranej przez siebie godzinie.

Łódzkie Pudełko to lokalne produkty i aromatyczne przyprawy, kupowane w ulubionych miejscach naszych kucharzy, którzy razem tworzą wspaniałe potrawy z różnych zakątków świata. 

Łódzkie Pudełko to zdrowie, sezonowe składniki i zrównoważone jadłospisy dopasowane do pory roku, o co dba nasz dietetyk. W lato stawiamy na lżejszą dietę wykorzystując jeszcze więcej dostępnych owoców i warzyw a w zimę staramy się zawrzeć jak najwięcej witaminy D i C w posiłkach żeby dbać o Waszą odporność.

Łódzkie Pudełko to wygoda, ponieważ w naszym menu nie brakuje smoothie czy świeżych soków nasyconych antyoksydantami, które świetnie się nadają dla osób żyjących w dużych miastach – dzięki temu możesz zjeść swój posiłek w metrze, pociągu czy samochodzie. Dzięki opcji OfficeBox dostajesz 3 posiłki, które możesz zjeść w pracy.

Catering dietetyczny Warszawa


We współczesnym świecie każdy z nas ma tysiące spraw do załatwienia, każdy z nas żyje w pędzie i cierpi na chroniczny brak czasu. Często odbiera nam to czas wolny, efektywny sen, a nawet możliwość spożywania wartościowych posiłków. Nie mamy przecież czasu na spędzenie popołudnia w kuchni - wolimy zjeść kebaba lub szybkiego fast-fooda. Kiedy znajdziemy już chwilę na ugotowanie obiadu, zazwyczaj nie chce nam się szukać alternatyw dla makaronu czy schabowego - w nasze dania wkrada się więc monotonia. 

Jedzenie nie sprawia nam przyjemności, a tym bardziej nie dostarcza wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych. Urozmaicona dieta jest jednak bardzo ważna i pozwala na zachowanie energii, siły i pozytywnego nastawienia. Dobrze skomponowany jadłospis pozwala nam zachować pełnię sił, a także cieszyć się zdrowiem. To dlatego powstała firma cateringowa oferująca dietę z dowozem - z pasji do jedzenia. Nasz catering to nie tylko zdrowe i wartościowe posiłki, ale także zróżnicowany jadłospis. 

Jak dobrać catering do swoich potrzeb?


Ważne jest odpowiednie dostosowanie diety pudełkowej do swoich indywidualnych potrzeb.  W ofercie naszej firmy cateringowej w Warszawie możemy dopasować do swojej wagi i celu zmiany sposobu żywienia nie tylko ilość kalorii, ale także wybrać jedną z wielu propozycji jadłospisów. Możemy zastanowić się nad dietą zbilansowaną lub odchudzającą, a także specjalnymi dietami wykluczającymi z jadłospisu pewne składniki - są to rozwiązania żywieniowe dedykowane głównie alergikom. Jeżeli natomiast jesteśmy szczególnymi indywidualistami i lubimy trzymać kontrolę w każdym aspekcie swojego życia, nasza firma cateringowa w Warszawie pozwala na stworzenie własnej, spersonalizowanej diety. Każdy z przepisów jest ustalany przez profesjonalnego dietetyka - tak, by był on pełen zbilansowanych składników odżywczych.

A co gdy już wybierzemy swoją dietę pudełkową?


Do nas należy tylko podjęcie przemyślanej decyzji - resztą zajmuje się nasza firma cateringowa. Jak sama nazwa mówi - dieta z dowozem to codzienne dostawy świeżych i pysznych posiłków na wybrany przez nas adres. Czy istnieje łatwiejszy i przyjemniejszy sposób dbania o zdrowie? 

Jeśli chodzi o cennik, to koszt diety z dowozem jest zależny od liczby kalorii i oczywiście rodzaju wybranej diety pudełkowej. Ceny jednak odpowiadają kosztom domowego gotowania każdego z posiłków. W razie jakichkolwiek wątpliwości każdy klient może skontaktować się z dietetykiem, który w oparciu o swoją specjalistyczną wiedzę odpowie na trapiące nas pytania.

 

W ofercie ofercie naszej firmy cateringowej na terenie Warszawy znajdziesz:

  • Dietę odchudzającą, czyli sycące posiłki pełne smaku, o obniżonej zawartości kalorycznej. Nikt nie oczekuje, że zrezygnujesz ze swoich ulubionych smaków, trzeba to po prostu zrobić z głową!
  • Dietę zbilansowaną, czyli idealne wywarzenie składników, dla tych, którzy po prostu chcą żyć zdrowo,
  • Dietę wegetariańską,
  • Dietę wegetariańską z rybami,
  • Dietę bezglutenową,
  • Dietę bez laktozy,
  • Dietę bezglutenową oraz bezlaktozową,
  • OfficeBox, czyli idealna opcja do szkoły czy pracy, składająca się z 3 wybranych posiłków,
  • Dietę indywidualną, jeżeli nie znalazłeś tego, czego szukasz w powyższych opcjach.