Wczytywanie
Powraca najlepsza oferta na rynku:

Od 25 dni 30% rabatu + 5 dni gratis + 200 zł upustu z kodem OKAZJA200

Najszybsi dietę 5 posiłków kupują od 31 zł za dzień !

Odnowiona pula kodów - zostało jeszcze 5 kodów


>> Zamów teraz! <<

Do końca promocji pozostało tylko

Agnieszka

Metamorfoza

“Schudłam ponad 15 kg z dietą odchudzającą Łódzkiego Pudełka. Najbardziej w tym cateringu doceniam smaczne posiłki i zdrowe składniki.”
Współpraca z Agnieszką była czystą przyjemnością. Zaczęło się od wyboru diety - odchudzająca 1200 kcal. Potem oczywiście kosztowało nas to 6 miesięcy wytężonej pracy po naszej i jej stronie, ale efekt mówi sam za siebie. 15 kilogramów w dół i powrót do szczupłej sylwetki sprzed urodzenia dziecka wywołał zachwyt u wszystkich znajomych. Zdjęcie łączone przed – w parku / po – w domu, w szortach prezentując ładny płaski brzuch :)
Powrót do szczupłej sylwetki po ciąży i urodzeniu dziecka

Ambasadorka Joanna Cesarz

Modelka Plussize

“Najsmaczniejszy catering jaki miałam okazje próbować. Ciekawe smaki, brak nudy i porcje, dzięki którym nie chodzę głodna. Idealne rozwiązanie dla osób, które tak jak ja nie mają czasu gotować. Polecam w 100%!”
Dzięki cateringowi Łódzkie Pudełko Joasia może jeść zdrowo, smacznie i bez wyrzeczeń. Oszczędza jednocześnie do 3 godzin dziennie potrzebnych do przygotowania 5 dietetycznych posiłków. Dzięki temu ma czas realizować swoje pasje i osiągać kolejne sukcesy.
Ambasadorka Joanna Cesarz

Asia

Metamorfoza

Dzięki Łódzkiemu Pudełku Asia mogła cieszyć się idealnym ślubem w swojej wymarzonej kreacji.
Asia napisała do nas z wyprzedzeniem, informując nas o wyjątkowej okazji i tym, że potrzebuje naszej pomocy. Nie mogliśmy odmówić! Po 2 miesiącach z naszym cateringiem Asia mogła cieszyć się wymarzonym ślubem, na którym wzbudziła podziw wszystkich gości swoją przemianą.
Chcesz wyglądać idealnie w swojej ślubnej kreacji?

Ambasadorka Marta Jarczewska

Aktorka

„Smaczne, zdrowe i świeże. A przy okazji różnorodne. Łódzkie Pudełko pysznie o mnie dba każdego dnia, nawet w (baaardzo częstych) wyjazdach. Zdają egzamin na planie, w teatrze i w domu. Wielkie dzięki kochani, bo mimo zapracowania wiem co jem! Jednym słowem: #yummieandhealthy.”
Łódzkie Pudełko towarzyszy Marcie niezależnie od tego, gdzie powiedzie ją kolejna rola. Dzięki temu ma czas i energię, by odnosić kolejne sukcesy!
Marta Jarczewska

Dominik

Metamorfoza

Zrzucił 12 kg i piwny brzuch z dietą odchudzającą od Łódzkiego Pudełka.
Dominik musiał wrócić do formy po długiej przerwie. Z pomocą naszego systemu doboru diety zdecydował się na dietę odchudzającą na poziomie 1800 kcal. W połączeniu z aktywnością fizyczną w ciągu 3 miesięcy stracił 12 kg i piwny brzuch.
Piwny brzuch

Gdzie wozimy?

Łódź i okolice, Warszawa i okolice