Catering dietetyczny jest jednym z najpopularniejszych sposobów na polepszenie swojego zdrowia i samopoczucia, gdzie jednocześnie oszczędzasz swój czas. Pozwól nam przygotowywać posiłki dobrane do Twoich potrzeb, kiedy Ty będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się czy po prostu odpoczywać. 
Zaufaj nam, a w zamian otrzymasz codziennie 5 pełnowartościowych, zdrowych posiłków, które przygotowujemy tylko ze świeżych, lokalnych i sezonowych produktów. 

Łódzkie Pudełko to więcej niż posiłek

Łódzkie pudełko to grupa pasjonatów zdrowego odżywiania się, która codziennie opracowuje nowe przepisy, które są jednocześnie oryginalne, smaczne i oczywiście bardzo zdrowe. Ponieważ wiemy, że posiłki powinny być urozmaicone oraz estetyczne (w końcu jemy również oczami), dbamy o najdrobniejsze szczegóły, a nasze porcje pakujemy w oryginalne i stylowe pudełko i dostarczamy je codziennie rano, o wybranej przez Ciebie godzinie, prosto pod Twoje drzwi. 

Stawiamy na sezonowe produkty i oryginalne smaki, uważamy, że zdrowe odżywianie nigdy nie powinno być nudne, trudne i pełne wyrzeczeń. Nasz dietetyk dba o to,  aby każda potrawa zabierała zbilansowane składniki odżywcze a jednocześnie nasi zdolni kucharze opracowują przepisy w ten sposób, żebyś otrzymywał swoje ulubione posiłki w odchudzonej i zdrowszej wersji. 

Jeżeli pracujesz i nie chcesz zamawiać od razu wszystkich 5 posiłków, postaw na naszą nowość, czyli OfficeBox, w którym znajdziesz 3 wybrane przez siebie posiłki, idealne do zjedzenia w biurze, w szkole czy nawet w drodze. OfficeBox jest pełen zdrowych tłuszczów Omega-3 i Omega-6 oraz węglowodanów złożonych żeby wspierać koncentrację i gwarantować długie poczucie sytości. 

Nasze diety

Ponieważ chcemy pomóc Ci na ścieżce do zdrowego i lepszego życia, opracowaliśmy dziewięć różnych programów o różnych wartościach kalorycznych tak, abyś znalazł idealną opcję dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz dietę odchudzającą, zbilansowaną, wegetariańską oraz wegetariańską z rybami, bezglutenową, bez laktozy, OfficeBox oraz dietę indywidualną, szytą na miarę specjalnie dla Ciebie.